Váš nákup

sklenka.cz | Prodej českého a slovenského ručního skla

O nás

Společnost sklenka.cz s.r.o. založil covid 19. Skončilo něco jiného a hledali jsme další příležitost. Cíl byl jasný, chceme mít obchod a chceme, aby do něj chodili hlavně Češi a Slováci. Chceme prodávat zboží, které je čisté, ekologické, které má vyšší přidanou hodnotu, není dovezeno, má svůj jedinečný design. Volba padla na sklo. Sami jsme byli překvapení, kolik českých a slovenských skláren stále ještě existuje a co všechno krásného vyrábí. Škoda jen, že to nebylo kde koupit a kde vidět.

Pro většinu skláren mít vlastní prodejnu s vlastní nabídkou bylo složité, veškerou pozornost měla výroba. Podařilo se nám spojit přímé konkurenty do jednoho obchodu.

Vize obchodu je vybudovat místo, kam člověk vždy zamíří, bude-li si chtít pořídit něco pěkného. Pěkného domů, pěkného pro přátele jako dárek, významného jako svatební dar, pěkného jen tak pro pohodu. Naší snahou bude Vám představit um a schopnosti českých a slovenských sklářů, jejich ruční výrobu, která zůstává nezměněna po desetiletí i staletí. Některé designy jsou mnoho desítek let staré, jiné jsou pro změnu nově navrženy mladými skláři.

Věříme, že budeme schopni uspokojit Vaše potřeby.

Sledujte nás na Vašich oblíbených sociálních sítích:

Vyberte jazyk / Select a language